Yankee Candle najlepsze świece zapachowe

Yankee Candle to producent najlepszych świec zapachowych na świecie. Amerykańska firma, która w swojej długoletniej historii stworzyła produkt, który nie ma sobie równych. Szeroka gama zapachów, niepowtarzalna jakość i perfekcyjny design sprawia, że jest to kolejny topowy produkt obok Joy Day i Oleju arganowego w naszej klinice.

Co wyróżnia Yankee Candle?

Przede wszystkim naturalne składniki, długi czas spalania i przeogromna różnorodność zapachów. Większość świec zapachowych dostępnych na rynku nafaszerowane są ftalanami, czyli środkiem chemicznym mającym zadanie zabić nieprzyjemny zapach np. nikotyny. Problem w tym, że związki te są bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia.

Drugim argumentem „za” jest czas spalania. W Reha Clinic świeca płonie ok 150 godzin, co sprawia, że są one bardzo wydajne a ich aromat jest wszechobecny. Na dzień dzisiejszy produkty Yankee Candle mają w swojej ofercie ok 150 zapachów, co sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Dlaczego świece w Reha Clinic?

Dlatego, że wykorzystujemy je na kilka sposobów a ich najwyższa jakość idealnie odpowiada naszym oczekiwaniom.

Integracja sensoryczna - Dobrze dobrane świece mogą pomagać nam na co dzień w stymulowaniu układu nerwowego. Zapachy takie jak czekolada, lawenda, wanilia, cynamon wyciszają nas. Cytryna, grapefruit, pomarańcza, kawa pobudzają, a zapachy: natury, kwiatów wprowadzają w dobry nastrój.

Masaż - to również odpowiedni nastrój, półmrok, świeca, zapach i kompletny relaks. Czego chcieć więcej?

Prezent - jest idealnym pomysłem na podarunek. Jeżeli nie masz pomysłu co sprezentować znajomemu, świeca Yankee Candle będzie idealna.

Najczęstsze problemy ze świecami

Czy wybrać słoik duży, średni czy mały? Czy wybrać zapach kwiatowy, owocowy czy może świeży? Może wziąć dwa? „Problem” w tym, że wszystkie zapachy są perfekcyjne i każdy ma trudności z wyborem.

Co od nas?

Wystarczy, że podpalisz…