Reha Clinic - Kosmetyki

Kosmetyki na bazie oleju arganowego

Argan Oil jest naturalnym, tłoczonym na zimno olejem, pochodzącym z ekologicznych upraw w Maroko. Pozyskuje się go z orzechów Argania spinosa rosnących w Afryce północnej.

Jakie ma właściwości?

Antyoksydacyjne i przeciwzapalne co sprawia, że olej sprzyja w gojeniu się skóry, oraz odżywia ją, zwiększając jej nawodnienie oraz elastyczność. Jest środkiem hipoalergicznym i nadaje się do każdego rodzaju skóry. Świetnie sprawdza się też w pielęgnacji niemowląt.

Zastosowanie?

Do pielęgnacji twarzy i ciała, paznokci i włosów, do kąpieli wodnych w celu zapobiegania wysuszaniu skóry, oraz do masażu.

Co wpływa na jego jakość?

Na jakość oleju ma wpływ kilka bardzo ważnych czynników takich jak: tłoczenie, przechowywanie, transport i rodzaj opakowania.

  • tłoczenie, zawsze pierwsze i na zimno aby olej był extra vergine
  • przechowywanie, zawsze w zacienionym miejscu, aby chronić go przed działaniem słońca które pozbawia go cennych właściwości
  • transport zawsze w szklanym opakowaniu aby olej nie wchodził w reakcję z plastikowym opakowaniem
  • rodzaj opakowania, zawsze szklane i eleganckie. Butelka z ciemnego szkła o pojemności 50 ml oraz mały podręczny 10 ml atomizer może świetnie nadawać się na prezent.

Olej arganowy

Olej arganowy zwany również złotem Maroko, to najwyższej klasy kosmetyk do pielęgnacji skóry. Stosujemy kremy składające się wyłącznie z naturalnych składników oraz 100% olej arganowy najwyższej jakości. Dla Ciebie wybieramy tylko najlepsze produkty, które dają gwarancję zdrowia.

Krem z kwasem hialuronowym

Wzmacnia działanie antyoksydacyjne i zwiększa elastyczność skóry. Głęboko nawilża i odżywia a także ujędrnia i uelastycznia skórę.

Krem z opuncją

Poprawia koloryt skóry tonizuje ją. Pielęgnuje okolice oczu, ust, dekolt i szyję. Przeznaczony do skóry narażonej na długotrwałe promieniowanie słoneczne.

Krem z różą damasceńską

Opracowany dla skóry naczynkowej. Wysoka zawartość witaminy A i C wzmacnia naczynia włosowate i zapobiega ich uszkodzeniom. Bogaty również w nienasycone kwasy tłuszczowe.

Krem z werbeną

Kosmetyk oczyszcza i ściąga rozszerzone pory oraz działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Przeznaczony do skóry przetłuszczającej się.