Reha Clinic - Masujemy

Co to jest masaż głęboki?

To pobudzanie tkanek i mięśni położonych w głębszych warstwach ciała. Technika stosowana przez wykwalifikowanych terapeutów w terapii i rekonwalescencji. Najczęściej stosowana u sportowców i u osób pracujących fizycznie. Technika jest siłowa, mocna aby dogłębnie rozluźniać ciało. Może być również wykorzystana przed zbliżającymi się zawodami w celu aktywowania głębszych pokładów siły mięśniowej.

Jak długo trwa masaż?

Masaż trwa przeważnie godzinę.

Co zyskasz?

Lepsze ukrwienie głębszych warstw mięśni. Większą siłę i lepszą elastyczność tkanek miękkich. Świetnie wspomaga rehabilitację.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

 • KLASYCZNY

  Pozwala się odprężyć, rozluźnić i zrelaksować. Dobre kosmetyki arganowe odżywią i uelastycznią skórę, co sprawi, że każdy będzie czuł się rewelacyjnie.

 • GŁĘBOKI

  Pobudza tkanki i mięśnie położone w głębszych warstwach ciała. Technika jest siłowa, mocna aby dogłębnie rozluźniać ciało.

 • ANTYCELLULIT

  Pozwala zwalczać nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Stosujemy bańkę chińską, która pod wpływem próżni ma za zadanie rozprasować zgrubienia.

 • LIMFATYCZNY

  Stosowany przy zaburzeniach krążeniowych. Często wykorzystywany po operacjach, skręceniach i złamaniach gdy brak ruchomości mięśniowej doprowadza do powstawania obrzęków.

Kosmetyki

Olej arganowy zwany również złotem Maroko, to najwyższej klasy kosmetyk do pielęgnacji skóry. Stosujemy kremy składające się wyłącznie z naturalnych składników oraz 100% olej arganowy najwyższej jakości. Dla Ciebie wybieramy tylko najlepsze produkty, które dają gwarancję zdrowia.
Dowiedz się więcej »