Reha Clinic - Masujemy

Co to jest masaż antycellulitowy?

Pozwala zwalczać nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Zaburzenia mięśniowo-powięziowe sprawiają, że skóra nie jest odpowiednio odżywiana i elastyczna a co za tym idzie przyczyniają się do powstania tzw. "skórki pomarańczowej" . Mechaniczne rozbicie tych miejsc, odpowiednie ich ukrwienie ma pozytywne przełożenie na jakość i wygląd skóry.

W tym celu stosujemy bańkę chińską, która pod wpływem próżni rozbija zgrubienia. Zabieg jest dość intensywny ale niezwykle efektywny.

Jak długo trwa masaż i ile kosztuje?

Wymasowanie całego ciała zajmuje nam godzinę i kosztuje 130 zł.

Co zyskasz?

Przede wszystkim zdrową skórę. Efekt przekrwienny, który chcemy osiągnąć sprawi, że twoja skóra będzie lepiej odżywiona a co za tym idzie zdrowsza. To podstawowa walka z cellulitem.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

 • KLASYCZNY

  Pozwala się odprężyć, rozluźnić i zrelaksować. Dobre kosmetyki arganowe odżywią i uelastycznią skórę, co sprawi, że każdy będzie czuł się rewelacyjnie.

 • GŁĘBOKI

  Pobudza tkanki i mięśnie położone w głębszych warstwach ciała. Technika jest siłowa, mocna aby dogłębnie rozluźniać ciało.

 • ANTYCELLULIT

  Pozwala zwalczać nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Stosujemy bańkę chińską, która pod wpływem próżni ma za zadanie rozprasować zgrubienia.

 • LIMFATYCZNY

  Stosowany przy zaburzeniach krążeniowych. Często wykorzystywany po operacjach, skręceniach i złamaniach gdy brak ruchomości mięśniowej doprowadza do powstawania obrzęków.

Kosmetyki

Olej arganowy zwany również złotem Maroko, to najwyższej klasy kosmetyk do pielęgnacji skóry. Stosujemy kremy składające się wyłącznie z naturalnych składników oraz 100% olej arganowy najwyższej jakości. Dla Ciebie wybieramy tylko najlepsze produkty, które dają gwarancję zdrowia.
Dowiedz się więcej »