Reha Clinic - Masujemy

Co to jest masaż klasyczny?

To podstawowa technika masażu, której celem jest rozluźnienie wszystkich mięśni, pobudzenie układu krążenia oraz zrównoważenie układu oddechowego. Masujemy tułów, pośladki, kończyny, brzuch i klatkę piersiową.

Jak długo trwa masaż?

Godzina masażu sprawi, że poczujesz się zrelaksowany, odprężony i niesamowicie wyciszony.

Co zyskasz?

Rozluźnienie, przyjemność, komfort, odprężenie. Dodatkowo dajemy Tobie możliwość pielęgnacji skóry, poprzez użycie podczas zabiegu najwyższej jakości oleju arganowego, który bardzo korzystnie wpłynie na jakość twojego ciała.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

 • KLASYCZNY

  Pozwala się odprężyć, rozluźnić i zrelaksować. Dobre kosmetyki arganowe odżywią i uelastycznią skórę, co sprawi, że każdy będzie czuł się rewelacyjnie.

 • GŁĘBOKI

  Pobudza tkanki i mięśnie położone w głębszych warstwach ciała. Technika jest siłowa, mocna aby dogłębnie rozluźniać ciało.

 • ANTYCELLULIT

  Pozwala zwalczać nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Stosujemy bańkę chińską, która pod wpływem próżni ma za zadanie rozprasować zgrubienia.

 • LIMFATYCZNY

  Stosowany przy zaburzeniach krążeniowych. Często wykorzystywany po operacjach, skręceniach i złamaniach gdy brak ruchomości mięśniowej doprowadza do powstawania obrzęków.

Kosmetyki

Olej arganowy zwany również złotem Maroko, to najwyższej klasy kosmetyk do pielęgnacji skóry. Stosujemy kremy składające się wyłącznie z naturalnych składników oraz 100% olej arganowy najwyższej jakości. Dla Ciebie wybieramy tylko najlepsze produkty, które dają gwarancję zdrowia.
Dowiedz się więcej »