Reha Clinic - Trenujemy - Pilates

Co to jest pilates?

To szereg ćwiczeń stworzony przez Josepha Pilatesa, człowieka który sam zmagał się z problemami kręgosłupa i sam opracował ćwiczenia usprawniające.

Co to za zajęcia?

Pilates ma na celu likwidować przeciążenia i równoważyć system mięśniowo powięziowy. Zajęcia na dużych piłkach, rolerach i specjalnych kostkach, które pomagają w wykonywaniu ćwiczeń. Ćwiczenia są dobierane przez instruktora w zależności od sprawności trenującego.

Dla kogo te zajęcia?

Zajęcia dla wszystkich osób, które cierpią na ból kręgosłupa oraz tych, którzy stawiają na profilaktykę a nie na leczenie. Pilates to odpowiednio dobrane ćwiczenia dla osób w każdym wieku, na różnym poziomie zaawansowania. Jest to jedna z niewielu form aktywności, którą można polecić osobom z bólem przewlekłym.

Co zyskasz?

Dobrą świadomość swojego ciała, głęboką stabilizację aby odciążyć swój kręgosłup. Poprawisz sylwetkę i uelastycznisz ciało.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

 • PUMP

  Wzmacniasz ciało ciężarem sztangi. Dynamiczne ćwiczenia z obciążeniem, ukształtują twoje mięśnie.

 • PILATES

  Da Tobie poczucie głębokiej stabilizacji, odciąży kręgosłup, poprawi sylwetkę, uelastyczni ciało. Wszystko to wpływa na poprawę zdrowia.

 • TRX

  Mocne, siłowe zajęcia bazujące na głębokiej stabilizacji. TRX został stworzony dla amerykańskich Marines

 • INDOOR CYCLING

  Celem tych zajęć jest podniesienie wydolności krążeniowo-oddechowej. Poprawisz swoją kondycję i zyskasz zdrowie

 • FACE
  FITNESS

  Świetna zabawa z mięśniami twarzy. To alternatywa dla chirurgii kosmetycznej! Pobudzisz mięśnie do pracy, uelastycznisz je i poprawisz wygląd twarzy.