Reha Clinic - Trenujemy - Face Fitness

Co to jest Face Fitness?

Nazwa tłumaczy wszystko. To fitness mięśni twarzy.

Co to za zajęcia?

To zajęcia angażujące mięśnie twarzy do odpowiedniego wysiłku. Uczestnicy siedzą przed lustrem i starają się napinać, rozciągać i używać odpowiednie grupy mięśniowe, które wpływają na nasz wygląd. Podczas tych zajęć towarzyszy nam dużo śmiechu i zabawy. Przecież śmiech to zdrowie.

Dla kogo ten trening?

Jest świetną i skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgii estetycznej. Sam możesz wpływać na jakość mięśni twarzy i jakość skóry. Face Fitness równie dobrze zapobiega przeciążeniom stawów skroniowo żuchwowych, które to przeciążenie ma olbrzymi wpływ na bóle głowy, zgrzytanie zębami czy szumy uszne.

Co zyskasz?

Poprawę zdrowia i lepszy wygląd. Uelastycznisz mięśnie, odpowiednio je napniesz a ich jakość przełoży się na redukcje zmarszczek czy na zmniejszenie podbródka. Osoby z bruksizmem, zgrzytaniem zębami nauczą się jak pozytywnie stymulować stawy skroniowo żuchwowe do rozluźnienia.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

 • PUMP

  Wzmacniasz ciało  ciężarem sztangi. Dynamiczne ćwiczenia z obciążeniem, ukształtują twoje mięśnie.

 • PILATES

  Da Tobie poczucie głębokiej stabilizacji, odciąży kręgosłup, poprawi sylwetkę, uelastyczni ciało. Wszystko to wpływa na poprawę zdrowia.

 • TRX

  Mocne, siłowe zajęcia bazujące na głębokiej stabilizacji. TRX został stworzony dla amerykańskich Marines

 • INDOOR CYCLING

  Celem tych zajęć jest podniesienie wydolności krążeniowo-oddechowej. Poprawisz swoją kondycję i zyskasz zdrowie

 • FACE
  FITNESS

  Świetna zabawa z mięśniami twarzy. To alternatywa dla chirurgii kosmetycznej! Pobudzisz mięśnie do pracy, uelastycznisz je i poprawisz wygląd twarzy.