Reha Clinic - Masujemy

Co to jest masaż limfatyczny?

To masaż układu limfatycznego. Stosujemy go przy zaburzeniach krążeniowych. Stosowany w stanach pooperacyjnych lub po unieruchomieniach spowodowanych kontuzjami. Pompa mięśniowa jest wówczas mocno ograniczona a limfa przestaje krążyć i powoduje obrzęki odcinków dystalnych ciała. Obrzęknięte stopy, łydki, dłonie to typowe wskazanie do tej techniki.

Jak długo trwa?

Aby masaż był skuteczny, należy pobudzić cały układ limfatyczny a więc należy masować całość. Całość to godzina.

Co zyskasz?

Masaż pomaga usprawnić cyrkulację, a twoje kończyny poczują ulgę i lekkość. Technika jest bardzo delikatna i ma na celu przepompować limfę aby obrzęk został wchłonięty przez ciało.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

 • KLASYCZNY

  Pozwala się odprężyć, rozluźnić i zrelaksować. Dobre kosmetyki arganowe odżywią i uelastycznią skórę, co sprawi, że każdy będzie czuł się rewelacyjnie.

 • GŁĘBOKI

  Pobudza tkanki i mięśnie położone w głębszych warstwach ciała. Technika jest siłowa, mocna aby dogłębnie rozluźniać ciało.

 • ANTYCELLULIT

  Pozwala zwalczać nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Stosujemy bańkę chińską, która pod wpływem próżni ma za zadanie rozprasować zgrubienia.

 • LIMFATYCZNY

  Stosowany przy zaburzeniach krążeniowych. Często wykorzystywany po operacjach, skręceniach i złamaniach gdy brak ruchomości mięśniowej doprowadza do powstawania obrzęków.

Kosmetyki

Olej arganowy zwany również złotem Maroko, to najwyższej klasy kosmetyk do pielęgnacji skóry. Stosujemy kremy składające się wyłącznie z naturalnych składników oraz 100% olej arganowy najwyższej jakości. Dla Ciebie wybieramy tylko najlepsze produkty, które dają gwarancję zdrowia.
Dowiedz się więcej »