Reha Clinic - Edukujemy - Program biodro

Program zdrowe biodra

Program ten został stworzony dla pacjentów, u których diagnoza wykazała zaburzenia w stawie biodrowym. Staw ten traktujemy jako nadawcę informacji, który często daje objaw bólu w kolanie, stopie, odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Osoby z takimi objawami, powinny skorzystać z tego programu.

Na czym polega udział w programie?

Program składa się z czterech spotkań i uczy autoterapii. Uczestnicząc w programie zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie zapobiegać powstawaniu patologii i przywrócą prawidłową funkcjonalność i funkcję stawu biodrowego.

Co zyskasz wybierając ten program?

Dowiesz się skąd wzięły się dolegliwości bólowe, jak eliminować złe nawyki ruchowe i jak z nimi walczyć, aby nie dopuścić do kolejnych ataków bólu. Uświadomimy cię jak życie codzienne wpływa na powstawanie bólu i dlaczego profilaktyka jest taka ważna.

Jak wyglądają zajęcia?

Jest to cykl czterech godzinnych spotkań, odbywających się co tydzień o tej samej porze. Zajęć nie można odrabiać ani przekładać. Grupa liczy maksymalnie cztery osoby a ćwiczenia odbywają się na sali sportowej. Weź ze sobą wygodny sportowy strój.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

  • STOPA

    dla osób zmagających się z bólem stóp, płaskostopiem poprzecznym lub podłużnym, stopą koślawą lub szpotawą, halluksami

  • BIODRO

    dla osób zmagających się z problemami w funkcjonowaniu stawu biodrowego, bólem kolan, bólem lędźwi

  • MIEDNICA

    dla osób z przepukliną, nietrzymaniem moczu, bólami miesiączkowymi, po cesarskim cięciu, po porodzie