Reha Clinic - Trenujemy - TRX

Co to jest TRX?

TRX to jest oryginalny system treningu, który wykorzystuje wagę i masę ciała trenującego do wykonywania wielu ćwiczeń. Zaletą systemu jest możliwość pełnej kontroli nad ćwiczeniem ponieważ możesz dostosować swoją pozycję ciała tak, aby dodać lub zmniejszyć opór własną masą.

Co to za zajęcia?

System ten został stworzony dla amerykańskiego wojska z myślą, aby mógł być wykorzystany przez każdego żołnierza w każdych warunkach. Polega to na podczepianiu ciała do specjalnych pasów podwieszonych pod sufitem. Cwiczący ma możliwość przyjmowania odpowiednich pozycji stabilizujących całe ciało. TRX szybki i skuteczny trening całego ciała.

Dla kogo ten trening?

Trening dla każdego, gdyż jedynym ciężarem jest masa własnego ciała. Przez odpowiednie ułożenie taśm, możesz sobie pomagać lub utrudniać by pokonać swój ciężar. TRX jest regularnie wykorzystywany przez amerykańskie związki sportowe do treningu swoich zawodników. Trenują na nim pływacy, futboliści amerykańscy, koszykarze. Spróbuj i ty!

Co zyskasz?

Zwiększenie wytrzymałości, funkcjonalności i wydajności mięśni, rozbudujesz swoją masę mięśniową, poznasz swoje możliwości.

Jak się zapisać?

Zarezerwuj termin w rejestracji, mailowo lub telefonicznie.
Dowiedz się więcej »

 • PUMP

  Wzmacniasz ciało ciężarem sztangi. Dynamiczne ćwiczenia z obciążeniem, ukształtują twoje mięśnie.

 • PILATES

  Da Tobie poczucie głębokiej stabilizacji, odciąży kręgosłup, poprawi sylwetkę, uelastyczni ciało. Wszystko to wpływa na poprawę zdrowia.

 • TRX

  Mocne, siłowe zajęcia bazujące na głębokiej stabilizacji. TRX został stworzony dla amerykańskich Marines

 • INDOOR CYCLING

  Celem tych zajęć jest podniesienie wydolności krążeniowo-oddechowej. Poprawisz swoją kondycję i zyskasz zdrowie

 • FACE
  FITNESS

  Świetna zabawa z mięśniami twarzy. To alternatywa dla chirurgii kosmetycznej! Pobudzisz mięśnie do pracy, uelastycznisz je i poprawisz wygląd twarzy.