Czego się napijesz? Kawa? Herbata?

W taki sposób witamy wszystkich naszych gości. Chcemy abyś i Ty poczuł się wyjątkowo, ale zarazem bardzo swobodnie i swojsko. Smaczna kawa czy herbata zawsze łamie bariery i zbliża do siebie ludzi, a na tym zależy nam w szczególności. Dobry, nietuzinkowy i wyselekcjonowany towar to domena Reha Clinic. Tak samo stało się i tym razem. Po kosmetykach arganowych, świecach Yankee Candle i probiotykach Joy Day, przyszła pora na herbatę i kawę..

Dlaczego herbata w Reha Clinic?

Często słyszymy od naszych pacjentów pytanie: Co to za pyszna herbata? Gdzie można ją kupić? Jak się nazywa? Pytania te zainspirowały nas do stworzenia własnego produktu. Wymyśliliśmy własne kompozycje smakowe, które zapakowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Od dziś będziesz mógł zabrać trochę „naszego smaku” ze sobą..

Czy picie kawy i herbaty to rytuał?

Zdecydowanie tak. Podobnie wygląda w Reha Clinic. Treningi u nas nie mogą odbyć się bez zaparzenia pełnego dzbanka naparu. Face fitness bez filiżanki cappuccino czy espresso, to jak trening bez trenera personalnego :)

Która herbata jest najlepsza?

Zapewne ta, która Tobie najbardziej smakuje. Warto jednak zaznaczyć, że różne jej odmiany mają inne walory i właściwości. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze gatunki herbaty białej, zielonej, czerwonej i czarnej, na których bazie stworzyliśmy mieszanki smakowe.

  • białe - powstają z młodych pączków, które jeszcze nie zdążyły się rozwinąć.
  • czerwone - podlegają fermentacji i długiemu leżakowaniu. Pu-erh leżakuje nawet 50 lat!
  • czarne - ich powstawanie to proces bardzo długi i pracochłonny: więdnięcie, skręcanie, fermentacja i suszenie.
  • zielone - zaraz po zerwaniu podlega procesowi suszenia.

Która kawa jest najlepsza?

Sprawa ma się podobnie jak z herbatą. Liczą się tylko walory smakowe. Naszą kawę wyróżnia to, że jest świeżo palona.

Co od nas?

Kiedy wpadniesz na filiżankę?