Sportowa Niedziela w Sobocie - co to za impreza?

To już III edycja charytatywnego turnieju tenisowego dla dzieci ze szkoły specjalnej nr 105, oraz niewidomej Basi. Organizatorem imprezy jest Lions Club Poznań Patria, przy współpracy z Centrum Tenisowym Sobota. W tym roku Reha Clinic stał się dumnym partnerem tej akcji.

Niesiemy pomoc niewidomym i słabowidzącym dzieciakom

Gramy o wielką stawkę, jaką jest pomoc niewidomym i słabowidzącym dzieciakom. Atrakcją będzie pokaz gry niewidomych dzieciaków w tenisa stołowego dźwiękowego. Goście natomiast, będą mogli zmierzyć się w grze w tenisa ziemnego. Na korcie będzie można zagrać w miksta, debla oraz indywidualnie. Poza tym przewidziano mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci i dorosłych. Wszystkie zebrane datki zostaną przekazane dzieciakom na zakup sprzętu sportowego.

Rozpoczęcie 27 września o 10:00

Turniej rozpoczyna się 27.09 o godzinie 10.00 w Centrum Tenisowym Sobota. O 10.15 przeprowadzimy rozgrzewkę dla wszystkich uczestników. Zaproszenia można zamawiać u pani Agnieszki Kaczmarek pod nr telefonu 602 794 224 do 22.09.

Co od nas?

Reha Clinic będzie czynnie uczestniczył w turnieju od strony fizjoterapeutycznej Przeprowadzimy profesjonalną rozgrzewkę, a nasz personel będzie czuwał nad sportowcami. Przeprowadzimy dwie sesje masaży sportowych, aby zawodnicy mogli dzielnie walczyć o medale. Ufundowaliśmy również kilka produktów: masaże relaksujące, trening personalny, zabiegi refleksoterapii, sesje terapii fizjoterapeutycznej, które zostaną zlicytowane podczas turnieju. Do zobaczenia w niedzielę w Sobocie.