RehaClinic

Reha Clinic charytatywnie dla dzieci

Turniej tenisowy „Niedziela w Sobocie” został zorganizowany przez Lions Club Patria Poznań, Centrum Tenisowe Sobota pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Tenisa. Celem było zebranie pieniędzy dla dzieci ze szkoły nr 105 w Poznaniu. Dzieciaki te czynnie uprawiają sport i odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej w tenisie stołowym osób niewidomych. Reha Clinic również zagrał na tym turnieju.

Jak pomagał Reha Clinic?

Dzięki świetnej współpracy z Lionkami, Reha Clinic aktywnie wsparł imprezę. Przeprowadziliśmy rozgrzewkę dla uczestników turnieju i cały czas świadczyliśmy pomoc fizjoterapeutyczną. Przy tak ambitnych sportowcach i zawziętej rywalizacji pomeczowa regeneracja przydała się wielu graczom! Na szczęście poważne kontuzje omijały nas dużym łukiem.

Pełne ręce roboty?

Zdecydowanie niedzielę uważamy, za rzetelnie przepracowaną. Trzy przenośne stoły były oblegane przez tenisistów. Drobne naciągnięcia, mięśniowe bóle pleców i kolana to najczęstsze urazy, z którymi się zmagaliśmy. Na szczęście cały turniej przebiegał w zdrowej czysto sportowej rywalizacji.

Podziękowania

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie na taką wspaniałą imprezę. Mamy nadzieję, że zebrane pieniądze przyczynią się do spełnienia choć kilku marzeń dzieciaków ze szkoły 105. Szczególne podziękowania dla Leny Stryjskiej, CTS oraz dziewczyn z Reha Clinic za „Niedzielę w Sobocie”.