Regeneracyjne poniedziałki z Recovery Pump!

Cieszy fakt, że coraz więcej sportowców amatorów uprawia aktywność fizyczną. Ilości uczestników i ilość imprez sportowych z roku na rok rośnie, co sprawia, że trudno dziś nie zauważyć, że jest moda na sport amatorski. Wychodząc naprzeciw takim trendom, ogłaszamy regeneracyjny poniedziałek.

Co to regeneracyjny poniedziałek?

Chcemy was nauczyć aktywnej regeneracji powysiłkowej. Zazwyczaj weekend, jest momentem startów w zawodach, turniejach, czy wyścigach. W związku z tym w poniedziałek dobrze jest aktywnie odpocząć. W ten dzień przygotowaliśmy specjalną cenę 35pln za godzinny zabieg.

Aktywny odpoczynek z Recovery Pump

Recovery pump to pneumatyczny masaż uciskowy kończyn dolnych. Nogawki, które wypełniają się powietrzem poprzez wpompowanie go w cztery niezależne kieszenie; stopa, łydka, kolano, udo. Odpowiednio dobrana siła ucisku ma pomóc w przemianie materii, lepszemu ukrwieniu, poprawie przepływu limfy, a co za tym idzie lepszej regeneracji.

Jak wygląda zabieg Recovery Pump?

Pacjent ubiera nogawki na gołe kończyny lub leginsy i wygodnej dla siebie pozycji odpoczywa przez ok godzinę na leżance. Jednostka centralna pompuje powietrze w komory z odcinków dystalnych w kierunku do pachwiny po czym powietrze jest upuszczane. Cykl się powtarza co ok 4 min.

Dla kogo jest przeznaczony?

Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o regenerację swoich mięśni, aby lepiej się przygotować do następnego wysiłku. Zalecam ten zabieg biegaczom, triatlonistom, kolarzom i innym, który mocno eksploatują swoje nogi. Naszymi klientami są również zawodnicy klubów sportowych, którzy zalecają swoim podopiecznym tego typu regenerację.

Kluby pożyczają, może ty też chcesz?

Dla klubów sportowych przygotowaliśmy ofertę wypożyczenia sprzętu aby mogli skorzystać z regeneracji na wyjeździe czy na turnieju kilkudniowym. Jeżeli jesteś organizatorem imprezy sportowej i chcesz podnieść jakość tej imprezy, zapraszamy do współpracy. Naszymi stałymi partnerami są karatecy ze szkoły Karate Kaizen, kolarze Stomil Poznań, futboliści amerykańscy Kozły Poznań, narciarze Malta Ski, oraz Reprezentacja Polski w Futbolu Amerykańskim oraz Reprezentacja Polski juniorów w Piłce Ręcznej.

Chcesz wypróbować sprzęt dla swoich zawodników?

Jeżeli szukasz wsparcia w regeneracji siebie lub swoich zawodników, to zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z recovery pump. System ten jest doceniany przez wybitnych polskich sportowców: Kamil Grosicki - piłka nożna, Kamil Ruta-MMA, Tomasz Brembor - Triatlon, Adriam Teklinski - kolarstwo torowe