Dzień Kobiet z Reha Clinic

Dzień Kobiet z Reha Clinic

Zaprosiliśmy Panie z okazji Dnia Kobiet na imprezę, której celem był pokaz „jak dbać o swoją twarz”. Inicjatorem spotkania była firma Reha Clinic oraz marka Dior. Spotkanie odbyło się w gronie kilkunastu kobiet przy kieliszku szampana, owocach, kawie, gdzie pokazaliśmy jaki wpływ na skórę mają kosmetyki i ćwiczenia Face Fitness.

Jak dbamy, a jak możemy dbać o twarz?

Aby osiągnąć sukces, należy wyznaczyć sobie cel i rzetelnie go realizować, jest to podstawą udanego treningu. W tym przypadku celem jest piękna i zdrowa skóra twarzy. Pomagają nam w tym najlepsze kosmetyki, masaże, zabiegi fizykalne oraz Face Fitness.

Co to jest Face Fitness?

To zajęcia dla wszystkich, którym zależy na poprawie wyglądu twarzy, elastyczności skóry, odżywieniu jej i redukcji zmarszczek. Zajęcia prowadziła Celina – dyplomowany instruktor Face Fitness. Zajęcia na co dzień odbywają się w Reha Clinic w Poznaniu. Uczestnicy zajęć poznają techniki pracy z mięśniami twarzy, aby mogli kontynuować pracę samodzielnie w domu.

Jakie masz z tego korzyści?

Przede wszystkim w naturalny sposób doprowadzasz do normalizacji tkanek, to co jest zbyt napięte zostanie rozluźnione, to co zbyt luźne zmuszane do napięcia. Poprawia się jakość, napięcie, odżywienie i kolor skóry. Panie poznały też techniki Face Fitness aby mogły pracować samodzielnie. Wskazówek udzieliły również konsultantki firmy Dior.

Kto był na imprezie?

Na imprezie były Panie, które na co dzień bardzo mocno inwestują w zdrowy i aktywny styl życia, oraz te które tę przygodę chcą dopiero zacząć. Jeżeli chcesz dołączyć do takiej grupy zapraszamy do nas.

Czy takie imprezy będą się odbywać cyklicznie?

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że uświadamianie i pokazywanie możliwości niekonwencjonalnych przypadło do gustu Panią, a część z nich zostanie z nami na dłużej. Jeżeli chcesz uczestniczyć w następnym wydarzeniu tego typu, napisz do nas e-maila.

Co od nas?

Mamy nadzieję, że świetnie się bawiłyście i będziecie z nami dbać o siebie.