Dzień Kobiet w Reha Clinic - II edycja

Podobnie jak w zeszłym roku, celem imprezy jest zadbanie o zdrowie jak i o wygląd. Face fitness, wizażystki z firmy Dior, modystka, oryginalna biżuteria, to tylko niektóre atrakcje tegorocznej imprezy. Wszystko po to abyś czuła się wyjątkowo.

W swoim żywiole?

Zdecydowanie tak. Będzie można przymierzać, przebierać, próbować i porównywać. Wszystko pod fachowym okiem specjalistów. Będą wizażystki, fizjoterapeuci, projektanci, trener personalny czy dietetyk, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem odpowiedzą na każde pytanie.

Wizażystki z Dior?

Tak, podobnie jak w poprzedniej edycji zagoszczą u nas wizażystki tej marki. Na najlepszych kosmetykach na rynku zaprezentują makijaż flesz. Nowością będzie specjalny dobór zapachu i wybór perfum pod konkretną osobę.

Face fitness?

Nie ma formy bez ruchu. Pokażemy trening twarzy, aby każda z Pań mogła zadbać o skórę twarzy. Poprzedni rok wypełnił naszą salę ćwiczeń po brzegi. Oby tym razem było podobnie?

Masujemy?

Oczywiście, że tak. Chwila relaksu przyda się każdej damie. Krótkie, relaksujące i terapeutyczne sety masażu obręczy barkowej czy stóp, zapewne dobrze wpłyną na samopoczucie na resztę dnia. Warto spróbować!

Biżuteria?

Coś niesamowitego! Świetna ręczna robota, ze srebra wzbogacona diamentami od Swarovskiego. Tylko przymierzać! Kolczyki, łańcuszki, bransoletki i inne, zapewne znajdziesz coś dla siebie.

Modystka?

Projektowanie i wykonywanie nakryć głowy. Codzienne i okazjonalne; ślubne, koktajlowe. W ofercie; ozdoby ślubne, fascynatory, toczki, przypinki, opaski, woalki, kapelusze, mini bereciki, kwiaty.

Dekoracja domu?

Pewnie! Każda kobieta lubi ciepło i przytulnie. Będziesz mogła wybrać ręcznie robione poduszki, koce, dywaniki i obicia mebli z miękkiej i przytulnej włóczki, którą pani Kasia zamienia w arcydzieła.

Co od nas?

Wszystkie atrakcje są do Twojej dyspozycji. Będziesz mogła wybierać, przymierzać, sprawdzać, próbować a może nawet i kupić. W tak miłym gronie, przy zapachach Yankee Candle spędzimy czas od 10.00 -13.00 w środę 09.03.2016. Napijemy się kawy, herbaty, poplotkujemy o…? O tym wszystkim napisze redaktor Slow Life. Czasopisma, które będzie naszym patronem medialnym.

Do zobaczenia w Reha Clinic!