Dzień dziecka w Reha Clinic

Akcja zorganizowana dla dzieci i rodziców przez Reha Clinic na ul Janiny Omańkowskiej 46 na której będą czekać na Ciebie specjaliści z zakresu zdrowia: terapeuta SI, fizjoterapeuta, rehabilitant, stomatolog, dietetyk - diagnosta, oraz gość specjalny!

Celem akcji jest propagowanie profilaktyki prozdrowotnej dla dzieci i ich rodziców. Spotkania ze specjalistą są całkowicie darmowe i będą miały charakter diagnostyczny. Na spotkanie obowiązują zapisy.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się 4.06 od godziny 10.00-12.00 w Reha Clinic na ul Janiny Omańkowskiej 46, Poznań, Podolany.

Dla kogo ta akcja?

Akcja zorganizowana jest z okazji Dnia Dziecka i jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-10 lat, aczkolwiek wszystkie dzieciaki mile widziane. Aby dostać się do specjalisty należy wcześniej zapisać się na konkretną godzinę.

Specjaliści?

 • Terapeuta SI - mgr Agnieszka Olejnik
  Niepokoją Cię zachowania twojego dziecka, masz podejrzenia o zaburzenia SI, chcesz wiedzieć więcej o tej terapii? Zapisz się na konsultację do specjalisty.
 • Stomatolog - dr Beata Wojas, dr Ewa Krzyżaniak
  Chcesz sprawdzić stan uzębienia malucha, potrzebujesz porady ortodontycznej, skontaktuj się ze specjalistą.
 • Dietetyk - mgr Anna Pater
  Złe nawyki żywieniowe, uczulenia, zmiany skórne, problemy z układem trawiennym to temat bardzo powszechny u dzieci. Chcesz konsultacji, chcesz diagnozy BICOM, zapisz się na spotkanie.
 • Rehabilitant, fizjoterapeuta - mgr Filip Olejnik
  Wady postawy, złe nawyki ruchowe, skoliozy, płaskie stopy to temat coraz bardziej powszechny u dzieci. Potrzebujesz wiedzy w tym zakresie, umów się do rehabilitanta.
 • Gość specjalny - Danuta Zawadzka
  Poznańska pisarka, autorka wielu wierszy i książek dla dzieci. Jej ostatni bestseller został wydany zaledwie kilka dni temu - „Bartek Koniczyna Pulpet i rodzina”. Chcesz się dowiedzieć jak pracuje pisarz, jak piszę się książkę przyjdź na spotkanie z autorem.

Zapisy na spotkania ze specjalistą

Wszystkie spotkania są bezpłatne, aby uczestniczyć w spotkaniu ze specjalistą należy zapisać się telefonicznie pod nr tel. 513 02 66 88. Spotkanie z Danutą Zawadzką zacznie się o godzinie 10:30, z powodu ograniczonej liczby miejsc również obowiązują zapisy.